• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1

Епічна розв'язка: США в останній день випередили Китай і очолили медальний залік Олімпіади

Збірна США сьогодні, в останній день Олімпійських ігор у Токіо, завоювала ще дві золоті медалі і очолила остаточний медальний залік Олімпіади-2020, випередивши в останній момент Китай

Китай протягом майже усієї Олімпіади-2020 йшов на першому місці медального заліку. США йшли слідом: вони здобули сумарно більше нагород, ніж Піднебесна, однак мали в активі менше золотих медалей, передає "ДС".

Сьогодні, в останній день Олімпіади, перемогу в олімпійському турнірі здобула жіноча збірна США з баскетболу, а американська велогонщиця Дженніфер Валенте стала переможницею змагань в омніумі.

Відтак США зуміли в останній момент випередити Китай і вийшли на перше місце в медальному заліку. В активі США 38 золотих, 39 срібних і 33 бронзові нагороди. Китай йде другим (38-31-18). На третьому місці — Японія (27-14-17).

Нагадаємо, сьогодні триває останній день Олімпійських ігор-2020. Зранку українська велосипедистка Олена Старікова здобула срібну медаль у спринту з велотреку на Олімпіаді в Токіо. У художній гімнастиці в груповому багатоборстві на Олімпіаді в Токіо Україна посіла 7 місце. У чоловічому марафоні на старт вийшли три представники України, однак жоден з них до фінішу не дійшов.

Редактор: Віктор Костенко