• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Уруський про фото з Кадировим: не вважаю можливим "шарахатися" від представників країни-агресора

Віцепремʼєр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський прокоментував спільне фото з одіозним головою Чечні Рамзаном Кадировим в Абу-Дабі

Рамзан Кадиров і Олег Уруський
Рамзан Кадиров і Олег Уруський
Реклама на dsnews.ua

За його словами, він опинився з представником країни-агресора через затверджений протокол заходу, інформує "ДС".

"На фото, розміщеному на сторінці у Facebook прем’єр-міністра України Д.Шмигаля, — офіційна церемонія відкриття міжнародної військово-технічної виставки IDEX 2021, на якій я беру участь як глава української урядової делегації. Розміщення очільників офіційних делегацій під час ходи на початку церемонії визначає Протокол держави-організатора. Була застосована практика, згідно з якою особисті гості Правлячої родини були розміщені за алфавітним порядком. Хотів би додати, що я особисто під час, в ході та після церемонії не мав (і не збираюсь мати) жодних контактів з головою делегації РФ, яким є Р. Кадиров", — написав Уруський у себе в Facebook.

Він стверджує, що українська делегація "звернула увагу місцевого протоколу щодо неприйнятності подібних ситуацій у майбутньому".

"Також не вважаю можливим "шарахатися" від представників ані країни-агресора, ані будь-якої іншої країни, демонструючи таким чином невпевнену поведінку та слабкість української сторони", — додав Уруський.

Як писала "ДС", в мережі 22 лютого зʼявилися фото та відео, на яких Олег Уруський знаходиться поруч з одіозним лідером Чеченської Республіки Рамзаном Кадировим. Зустріч відбулася на міжнародній виставці зброї IDEX-2021 в Абу-Дабі (Обʼєднані Арабські Емірати). Премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив, що вимагає від Уруського пояснень. Чи влаштовує главу уряду така відповідь його підлеглого, наразі невідомо.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua