• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Уряд не буде посилювати карантин на Великдень та травневі свята, - Шмигаль

Кабінет міністрів не стане посилювати карантин на травневі свята, але посилить заходи контролю за дотриманням уже встановлених обмежень, зокрема маскового режиму та соціальної дистанції

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив на засіданні уряду, передає "ДС".

"За минулий тиждень одразу три області залишили "червону" зону карантину: Чернівецька, Львівська та Одеська. Фактично по всіх областях ми бачимо зниження кількості нових випадків та госпіталізацій. Ще декілька регіонів найближчими тижням, або навіть днями зможуть послабити карантинні обмеження.

Водночас у місцевої влади залишаються інструменти, аби швидко реагувати та посилювати певні карантинні обмеження в разі різкого збільшення кількості нових випадків. Саме такі принципи адаптивного карантину довели свою ефективність, і цей механізм буде збережено й надалі.

Уряд не буде посилювати карантин на Великдень та травневі свята. Але посилимо заходи контролю за дотриманням уже встановлених обмежень. Перш за все йдеться про соціальну дистанцію та масковий режим.

Попрошу дослуховуватись як до Міністерства охорони здоров'я, так і до лідерів церков та релігійних організацій, які закликають дотримуватись протиепідемічних норм та святкувати Великдень вдома", — зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, раніше премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив, що модель адаптивного карантину в Україні не буде змінюватися на травневі свята. Однак українцям слід проявити відповідальність і уникати масових скупчень.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua