• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Уряд "розрахувався" з Тимошенко за підтримку бюджету-2021 держпосадою, — нардеп

Реклама на dsnews.ua

На засіданні 11 листопада Кабінет міністрів призначив в.о. голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації Андрія Власенка, який раніше був звільнений з посади голови "Укрліктрави" через неефективність і погані фінансові результати

За даними нардепа фракції "Голос" Ярослава Железняка, призначення Власенка відбулося в рамках домовленостей із фракцією "Батьківщина", інформує "ДС".

Після призначення Андрія Власенка з сайту Міністерства економіки було видалено повідомлення від 26 жовтня про те, що його звільнили з посади керівника ДП "Укрліктрави" через неналежне виконання службових обовʼязків і незадовільний фінансово-господарський стан підприємства, пише видання "Слово і діло".

"На підставі службового розслідування, інформації про незадовільний фінансово-господарський стан підприємства, а також у звʼязку з неналежним виконанням своїх службових обовʼязків, був звільнений начальник ДП "Укрліктрави" Андрій Власенко", — йшлося в повідомленні пресслужби Мінекономіки, зміст якого зберігся в кеші Google.

Також в Мінекономіки ще кілька тижнів тому заявляли, що загальний податковий борг по підприємству становить понад 12 млн грн. Всі рахунки підприємства заблоковані, звіти по ПДВ і ЄСВ не представлені, як і фінансові плани підприємства.

"Також в ході перевірок було виявлено, що за юридичною адресою підприємство практично не знаходиться. Штат працівників відсутній (не має юридичної, фінансової, кадрової та інших служб)", — йшлося у видаленому повідомленні.

Народний депутат фракції "Голос" Ярослав Железняк вважає, що призначення Власенка відбулося в результаті домовленостей уряду з фракцією "Батьківщина", лідером якої є Юлія Тимошенко. Раніше Власенко був депутатом Миколаївської обласної ради від БЮТ (Блок Юлії Тимошенко).

На думку нардепа, в обмін на призначення Власенка фракція Тимошенко проголосувала за держбюджет в першому читанні.

"Начебто, що спільного між голосуванням за Бюджет в першому читанні і призначенням менеджменту зернової держкомпанії… Звичайно, велике добре серце❤. Love is… коли 19 сердець бʼються в унісон", — написав Железняк в Telegram.

Коментарів пресслужби "Батьківщини" стосовно заяв Железняка наразі не надходило.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ зʼявилася інформація, що народні депутати, які віддали голоси за бюджет, отримали по 30-40 мільйонів.

    Реклама на dsnews.ua