• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Уряд Туреччини скасував вимогу про ПЛР-тестування для туристів з України

З 15 травня пасажирам, які летять до Туреччини з України, не потрібно буде пред’являти результати ПЛР-тестування на коронавірус

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, передає "ДС".

"Уряд Туреччини скасовує дану вимогу. Декларація про наміри, яку на початку травня було підписано між Україною та Туреччиною – має перші результати. Світ вже не буде таким, як раніше. Проте, якщо ми можемо, дотримуючись безпекових норм, хоча б частково повертатись до звичних колись реалій, – цим варто користуватись", — написав Ткаченко у Facebook.

Він зазначив, що скасування тестування також відбудеться для пасажирів з Китаю, В‘єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Тайланду, Південної Кореї, Японії, Великобританії, Латвії, Люксембургу та Естонії.

"Ми тим часом рухаємось далі щодо виконання інших пунктів культурно-туристичної співпраці з Туреччиною", — резюмував міністр.

Як писала "ДС", станом на ранок 13 травня в Україні зафіксовано 6 813 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 2275 випадків більше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції за добу стали 346 осіб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua