• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Уряд затвердив "дорожню карту" оновлення КПВВ "Чонгар"

Реклама на dsnews.ua

В уряді України 15 липня затвердили план створення хаба на контрольному пункті "Чонгар" між Херсонською областю та анексованим Кримом

Про це повідомив на прес-конференції голова Херсонської обладміністрації Юрій Гусєв, передає "ДС" з посиланням на "Крим. Реалії".

"Сьогодні в уряді протокольним рішенням затвердили дорожню карту створення хаба на КПВВ "Чонгар". Створено державне підприємство Міністерства реінтеграції під назвою "Реінтеграція і відновлення". Це державне підприємство і займається успішною реалізацією хаба, а ми забезпечуємо все необхідне для того, щоб цей хаб зʼявився на адмінкордоні з тимчасово окупованим Кримом на КПВВ "Чонгар", – розповів Гусєв.

Він зазначив, що зараз відбувається передача КПВВ з балансу "Укрзалізниці" на баланс нового держпідприємства. Під час передачі встановлять вартість КПВВ.

Меморандум про створення хаба на контрольно-пропускному пункті "Чонгар" був підписаний 5 травня у Херсонській області. Його облаштовують для організації комфортного перетину громадянами адміністративного кордону між Херсонською областю та анексованим Кримом.

Як повідомляла "ДС", окупаційна адміністрація Криму і Севастополя скасувала проходження 14-денної обсервації для людей, що перетинають адмінкордон в бік півострова, тепер окупанти будуть вимагати проходження тесту ПЛР.

    Реклама на dsnews.ua