• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Захопився соцмережами: Зеленський пояснив, за що звільнив Гончарука

Президент Володимир Зеленський дорікнув експрем'єр-міністра Олексія Гончарука в надмірному захоплення соціальними мережами і відсутності грамотної роботи з медіа

Володимир Зеленський дорікнув експрем'єр-міністра Олексія Гончарука в надмірному захопленні соцмережами. Фото: УНІАН
Володимир Зеленський дорікнув експрем'єр-міністра Олексія Гончарука в надмірному захопленні соцмережами. Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Також він пригадав своєму колишньому ставленику незавершені реформи, передає "ДС".

"Ми разом з Олексієм формували його (уряд, - прим. "ДС"). Я йому дуже довіряв", - зізнався Зеленський в інтерв'ю "Українській правді".

"Я зустрівся з Олексієм і сказав: "Треба роботу робити. Що за ігри? Що відбувається, що це за піонертабір?" - обурено додав Зеленський.

Після цього, за його словами, чиновникам заборонили користуватися Facebook "і різними месенджерами". Він зазначив, що "деякі міністри до цього поставилися з розумінням", але були і такі, які не зрозуміли, і "реформи робили так, щоб отримати "лайки" у Facebook.

Також Зеленський стверджує, що Гончарук планував збільшити деякі тарифи, але той йому цього не дозволив.

"Будеш збільшувати, коли піднімеш їм мінімалку. Хоч трохи зроби щось, якісь реформи, а потім поговоримо про тарифи", - заявив президент.

Крім того, Зеленський висловив розчарування тим, що Гончарук "так і не став командою".

"Я вважав, що у нас з ним державна позиція. Що ми з ним - команда. А не: він мені говорить одне, а там щось відбувається інше. Це неприємно було... Тому я йому чесно сказав: "Льоша, я вважаю, що ти не можеш бути прем'єр-міністром. Я вважаю, що ти не став командою з людьми, з депутатами, з усіма міністрами. Він пішов, потім повернувся і каже:" Все ж таки я не розумію, чому мене звільняють". Я йому відповів: "Мені здається, що я тобі пояснив", - підсумував глава держави.

Раніше Зеленський розповів, чому звільнив з посади голови ОПУ Андрія Богдана, якого він хотів призначити генеральним прокурором.

    Реклама на dsnews.ua