• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Уже підраховано": У "Слузі народу" сказали, коли чекати на результати опитування Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Результати опитування, проведення якого в день місцевих виборів 25 жовтня ініціював глава держави Володимир Зеленський, оприлюднять найближчим часом

Про це йдеться в повідомленні пресслужби партії "Слуга народу" на сторінці у Facebook, передає "ДС".

"Остаточні результати дослідження "5 запитань від президента" вже підраховано. Ми представимо їх найближчим часом, після оприлюднення офіційних результатів місцевих виборів", — заявили в СН.

Крім того, політсила прокоментувала поширені в соцмережах і ЗМІ фотографії, на яких пачки анкет, котрі ймовірно використовувалися в опитуванні, виявили на звалищі. В "Слузі народу" підкреслили, що анкети не були бланками суворої звітності і друкувалися з запасом.

"Можливо, на "сенсаційних" фотографіях у Facebook маємо саме такі, зайві бланки. Адже на фотографіях чітко не видно, що це заповнені анкети з цього опитування ... Це можуть бути пошкоджені бланки або взагалі надруковані кимось копії анкет. Ніяких печаток або відміток на них не видно", — підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, Верховний суд України відмовився визнати всеукраїнське опитування президента Володимира Зеленського незаконною агітацією.

    Реклама на dsnews.ua