• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Уже з понеділка, 12 грудня, запрацює єЧерга

Сервіс буде безоплатним і відкритим у користуванні

Пункт пропуску Ягодин – Дорогуськ
Пункт пропуску Ягодин – Дорогуськ
Реклама на dsnews.ua

Про початок роботи електронної черги на одному з пунктів пропуску повідомив у соцмережах заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм, передає "ДС".

"Водії зможуть реєструватися, записуватися в електронну чергу та отримувати інформацію про орієнтівну годину перетину кордону в будь-якій локації, без прив'язки до сервісних зон. Стежити за проходженням черги можна буде у відкритому режимі на сайті системи", — розповідає Наєм, додаючи, що сервіс є безоплатним і працюватиме у відкритому режимі.

За його словами, хоча єЧерга повністю не розв'яже проблему існування самої черги, проте дозволити її впорядкувати. Першу таку спробу роблять на кордоні з Польщею, щоб розвантажити один із пунктів пропуску, який вважають у Мінінфраструктури одним із найбільш завантажених. Інформаційно-комунікаційна система покликана зменшити тривалість перебування на кордоні насамперед вантажних автомобілів.

"Головною причиною труднощів на кордоні є мала пропускна здатність інфраструктури пунктів пропуску, які не були готові до такого потоку транспорту після блокування наших портів агресором. Проте щодня наша команда робить все можливе, щоб виправити цю ситуацію", — каже високопосадовець.

Починаючи з наступного понеділка зареєструватися в електронну чергу перетину кордону можна буде на сайті. Також для користувачів єЧерги працюватиме гаряча лінія за номером +38 (044) 334 4304.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua