• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Білому домі розкрили подробиці телефонної розмови Байдена із Зеленським

Президент Сполучених Штатів Джо Байден і український лідер Володимир Зеленський провели першу телефонну розмову, в ході якої обговорили реформи і співробітництво між країнами

Джо Байден і Володимир Зеленський
Джо Байден і Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Білого дому, передає "ДС".

В ході розмови Байден підтвердив незмінну підтримку США суверенітету та територіальної цілісності України перед триваючою агресією Росії на Донбасі і в Криму.

Він також підкреслив прихильність Білого дому до активізації стратегічного партнерства на підтримку плану українського президента по боротьбі з корупцією та реалізації програми реформ, що ґрунтується "на наших спільних демократичних цінностях, які забезпечують справедливість, безпеку і процвітання народу України".

"Лідери погодилися, що ці реформи є центральним елементом євроатлантичних устремлінь України", — йдеться в повідомленні.

Крім того, Байден і Зеленський обговорили важливість тісної співпраці країн для стримування пандемії COVID-19 та зміцнення демократії в регіоні.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що президент США Джо Байден проведе першу телефонну розмову з українським колегою Володимиром Зеленським у пʼятницю, 2 квітня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua