• USD 36.4
  • EUR 40
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

У Британії вийшли з ладу всі атомні підводні човни

Реклама на dsnews.ua
Всі сім підводних човнів королівського флоту Великобританії підлягають ремонту або вже зараз знаходяться на технічному обслуговуванні, тому нездатні виконувати бойові завдання

В даний час на бойовому чергуванні не складається ні одна з семи багатоцільових субмарин, озброєні крилатими ракетами класу "Томагавк", передає "ДС" з посиланням на The Sun.

Як зазначається, три нові субмарини класу Astute зіткнулися з технічними несправностями, а чотири підводні човни класу Trafalgar практично виробили свій ресурс.

Також повідомляється, що п'ять субмарин, в тому числі одна Astute, знаходяться на технічному обслуговуванні або очікують його, в той час як новітня Ambush встала на ремонт після зіткнення в грудні минулого року в Гібралтарі з танкером.

При цьому керівництво збройних сил Великобританії в курсі ситуації, але, побоюючись можливої гнівної реакції прем'єр-міністра Терези Мей, не повідомляє їй.

В минулому році стало відомо, що британське Міноборони планує створити інвестфонд на $1 млрд, який повинен буде фінансувати розвиток технологій та інновації у військовій сфері. Фахівці фонду будуть приймати рішення про те, які розробки найбільш актуальні для британської армії, і виділяти приватним компаніям кошти під відповідні проекти.

Як повідомляла "ДС", Великобританія уклала контракт на створення лазерної зброї для армії.

    Реклама на dsnews.ua