• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Черкасах люди розгромили суд з-за відсутності опалення в райцентрі

Реклама на dsnews.ua
Активісти розгромили один із залів засідання Придніпровського районного суду Черкас через рішення по виробництву, пов'язаному зі зривом опалювального сезону в Смілі Черкаської області

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на портал Судової влади.

Так, С. Дунаєв, який є слідчим суддею, який розглядав клопотання слідчого ГУ ПП в Черкаській області про застосування запобіжного заходу. На засіданні були присутні близько 20-30 чоловіків - вільних слухачів. Розглядалася справа бізнесмена Андрія Карпенка, підозрюваного у привласненні 38 млн грн і зриві опалювального сезону в Смілі.

Після оголошення рішення присутні в залі люди висловили своє невдоволення і відмовилися випускати суддю та секретаря із залу засідань. Чоловіки вели себе агресивно, погрожували судді, висловлюючи бажання і намір заподіяти шкоду його здоров'ю та майну. Суддя разом з секретарем та громадськістю три години намагалися вгамувати агресивних присутніх. Проте це не дало ніякого результату, у зв'язку з чим поліцейські, що знаходилися в залі засідань, забезпечили судді та секретаря вихід з залу.

В цей час агресивно налаштовані люди почали з допомогою меблів блокувати проходи до сходів і приміщення суду, яке відокремлене від центрального проходу. Вихід з будівлі суду був заблокований натовпом сторонніх осіб, у результаті чого виникла бійка.

Для недопущення ескалації конфлікту суддя вирішив повернутися на робоче місце, де провів всю ніч. При цьому кілька особливо агресивних чоловіків погрожували побити суддю, а також неодноразово висували вимоги негайно змінити рішення, погрожуючи фізичним насильством судді та його родині, знищенням майна судді. Події супроводжувалися висловлюваннями деяких з цих осіб та їх зверненням до судді в нецензурній і образливій формі.

В результаті нічних подій пошкоджено майно суд.

Рішенням зборів суддів Придніпровського районного суду від 08.12.2017 року вирішено повідомити про ситуацію, що склалася в Раду суддів, Вища Рада Правосуддя, Державну судову адміністрацію, Генеральну прокуратуру, прокуратуру Черкаської області, ГУНП в Черкаській області.

    Реклама на dsnews.ua