• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Чернівцях напали на мера: всі подробиці і відео інциденту

У Чернівцях місцева мешканка намагалася вдарити міського голову Романа Клічука під час сесії міськради, при цьому вона голосно лаялася на чиновника і депутатів

Роман Клічук
Роман Клічук
Реклама на dsnews.ua

Інцидент стався сьогодні на продовженні чергової сесії міськради, коли депутати обговорювали одне з питань порядку денного, передає "ДС" із посиланням на відео.

Жінка раптово вибігла з дверей сесійної зали до президії, за якою сидів мер Клічук і секретарка міськради Марина Кирилюк. Вона нерозбірливо щось кричала російською мовою, поводилась неадекватно, махаючи перед Клічуком стосом папірців.

Через дивну поведінку чернівчанки Клічуку довелося кілька разів від'їжджати від президії, щоби вона не зачепила його. Тим часом секретарка міськради подзвонила в поліцію і повідомила про цю ситуацію.

Кілька депутатів міськради, сидячи на своїх місцях, намагалися розпитати жінку, чому вона прийшладо сесійної зали і чого вимагає. Однак жодної конкретної відповіді вона не дала.

Пізніше до сесійної зали увійшов представник Нацполіції, який вивів жінку з приміщення мерії. Після цього Клічук попросив вибачення у присутніх за цю ситуацію.

За словами чиновника, він не зрозумів, чому жінка прийшла до міськради і чого вона вимагала.

"Я взагалі не зрозумів чесно, чого ця жінка хоче", — сказав мер, додавши, що у неї є психічні розлади.

Після цього Клічук оголосив перерву в роботі сесії на 10 хвилин.

Як повідомили УНІАН в пресслужбі Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області, правоохоронці зареєстрували цю подію в єдиному обліку заяв та повідомлень. Надалі поліцейські вивчатимуть цю ситуацію, а про прийняте щодо жінки рішення обіцяють повідомити ЗМІ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua