• USD 38.5
  • EUR 41.7
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

В День ЗСУ "Українська команда" передала розвідникам ГУР дрони-камікадзе та набори для обігріву

Волонтерський штаб "Українська команда" в День Збройних Сил України передав розвідникам Головного управління розвідки чергову партію дронів-камікадзе, а також індивідуальні набори для обігріву

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляється на Facebook-сторінці "Української команди".

"Сьогодні – День Збройних Сил України. І разом з ним вперше ми святкуємо Святого Миколая. "Українська команда" вітає наших захисників з їхнім святом і передає дуже необхідні їм речі. Розвідникам Головного управління розвідки передаємо партію дронів-камікадзе та "теплі набори", — йдеться у повідомленні.

Волонтери зазначають, що дрони допоможуть розвідникам краще виконувати бойові завдання.

"Ці хлопці бачать ворога першими та завжди там, де гаряче. Впевнений, наші дрони допоможуть їм ефективно утилізувати окупантів та їхню техніку", — наголосив керівник "Української команди" Артур Палатний.

Раніше повідомлялося, що волонтери "Української команди" привезли на передову дрони-камікадзе бійцям на Лиманському та Бахмутському напрямках.

Також повідомлялося, що "Українська команда" передала декілька партій дронів-камікадзе розвідникам ГУР та розвідникам одного з військових підрозділів на Запорізький напрямок.

    Реклама на dsnews.ua