• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У "ДНР" кажуть, що домовились із Україною про спільну інспекцію ділянки біля Шумів

Реклама на dsnews.ua

Представники України і "ДНР" нібито домовилися про здійснення спільної інспекції по фіксації усунення допущених порушень щодо просування позицій ЗСУ поблизу населеного пункту Шуми в Донецькій області

Про це йдеться в повідомленні пресслужби "МЗС ДНР" у Telegram, передає "ДС".

Як зазначається, спільна інспекція відбудеться при спостереженні СММ ОБСЄ завтра, 10 вересня, о 14:00. У ній візьмуть участь представники "ДНР" і представники України у Спільному центрі з контролю і координації (СЦКК).

"Ми вітаємо досягнення консенсусу щодо проведення даного спільного розслідування, що є нічим іншим, окрім як виконанням узгоджених усіма заходів по контролю чинного безстрокового режиму припинення вогню і запорукою його збереження. Закликаємо і Київ, і представників ОБСЄ поставитися до такого заходу з об'єктивністю, відповідальністю і повним усвідомленням важливості його здійснення в межах взаємної узгодженості дій", — ідеться в повідомленні.

Коментарів української сторони поки немає.

Нагадаємо, 9 вересня Тристороння контактна група (ТКГ) зібралася на позачергове засідання через загострення ситуації на Донбасі, щоб обговорити ситуацію, що склалася, в тому числі у зв'язку з погрозами бойовиків атакувати українські позиції біля селища Шуми.

    Реклама на dsnews.ua