• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У "ДНР" заявили про провал переговорів про розведення сил на Донбасі

Реклама на dsnews.ua
На засіданні Тристоронньої контактної групи не вдалося узгодити нові ділянки розведення сил і засобів від лінії розмежування на Донбасі

Про це заявив так званий представник терористичної "ДНР" у підгрупі з безпеки Олексій Никоноров, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"В ході обговорення питання розведення сил і засобів не вдалося досягти істотного прогресу за погодженням нових ділянок розведення, - сказав він. - Українська сторона так і не запропонувала ніяких оновлених варіантів щодо потенційних ділянок".

За його словами, "ДНР" ще на минулому засіданні представила пропозиції із зазначенням меж і координат таких ділянок.

"На жаль, на даний момент компромісних пропозицій з української сторони ми так і не отримали, - зазначив він. - Ми готові до компромісу, але не шляхом односторонніх поступок, які призведуть до погіршення становища наших підрозділів, як це пропонує українська сторона".

Як повідомляла "ДС", 18 лютого бойовики здійснили атаку на позиції українських військ в районі ділянки розведення в Золотому Луганської області.

Президент Володимир Зеленський назвав атаку російських військ та їхніх пособників на Луганщині "цинічною провокацією", проте ні словом не обмовився про країни-агресора.

Тодішній глава Міноборони Андрій Загороднюк сказав, що збройний конфлікт на Донбасі може зупинити тільки політична воля Росії, а не розведення сил в окремих точках уздовж лінії зіткнення.

    Реклама на dsnews.ua