• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У ЄС вирішили поаплодувати "неймовірним реформ" в Україні

Реклама на dsnews.ua
Ми підтвердили повну підтримку виконання Мінських домовленостей, заявила Могерини

Українська влада зробила неймовірну роботу з просування вперед процесу реформ і говорить про необхідність її продовження за підтримки Європейського Союзу, заявила високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могерини, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

Відзначається, що про це вона заявила в понеділок в Брюсселі після закінчення засідання Ради ЄС з питань закордонних справ.

"Ми підтвердили повну підтримку виконання Мінських домовленостей. Але вперше ми сфокусувалися не тільки на Мінську, але на процесі реформ в Україні, особливо реформи судової системи, державного управління, децентралізації. Ми визнали неймовірну роботу, яку зробила українська влада за останні місяці, щоб просувати порядку денного реформ дуже конкретними кроками", - сказала Могерини.

Високий представник також повідомила, що міністри закордонних справ країн ЄС поділяють оцінку стосовно того, що ця робота повинна продовжуватися, особливо після вступу в силу поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі. Також, за її словами, вони визнали необхідність "підтримувати українську владу краще скоординованих шляхом між ЄС і державами-членами, щоб гарантувати продовження виконання порядку денного реформ", які вигоди отримають всі українці. "Час прийшов, щоб принести результати в дуже складних умовах, і це - суть нашої взаємодії з Україною", - наголосила Високий представник.

Могерини підкреслила, що в ЄС "аплодували неймовірну роботу, яку зробила українська влада за останні місяці, щоб впровадити і почати виконувати реформи". "З цього приводу у нас немає сумнівів", - підкреслила вона.

У зв'язку з цим Високий представник зазначила, що ЄС повинен заохочувати і підтримувати цей процес, щоб він був стійким, "не змінюючи українську владу, уряд, президента, парламент, місцеву владу, але активно підтримуючи цей процес". "Ми вивчили з минулого і сьогодення, коли ви почали процес, ніколи не буває достатньо. Ви повинні фокусуватися на тому, як ви можете зробити його (процес) краще і стійким", - додала вона.

Могерини знову підкреслила, що в ЄС "завжди говорили і продовжують говорити, що Мінські домовленості повинні бути повністю виконані усіма сторонами". "Та рішення Ради минулого грудня продовжити санкції для Росії на наступні шість місяців було чітким сигналом наших зобов'язань. У цьому немає ніяких сумнівів", - наголосила Високий представник.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua