• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У ДБР розповіли, чому не викликають Порошенка на допит

В. о. директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Олексій Сухачов заявив, що у рамках розслідування кримінальних справ, пов'язаних з експрезидентом Петром Порошенком, виконуються міжнародно-правові доручення. А для закриття проваджень і виклику лідера "Європейської солідарності" на допити немає підстав

ДБР
ДБР
Реклама на dsnews.ua

Про це Сухачов сказав 2 березня на засіданні комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"У розслідуванні ДБР знаходиться низка кримінальних проваджень, в яких розглядаються питання правопорушень, у яких брав участь Порошенко. Наразі за цими кримінальними провадженнями виконуються міжнародні запити ... Також тривають експертні дослідження", — поінформував Сухачов.

Відповідаючи на питання про те, чому Порошенка не викликають на допити, в.о. директора ДБР сказав, що його вже допитували.

"Порошенко допитаний по всім кримінальним провадженням. У нас немає зараз підстав його викликати і безпідставно ставити одні й ті ж питання, тому ми чекаємо результатів міжнародних запитів. Зараз ми не можемо прийняти рішення щодо закриття жодного з кримінальних проваджень", — підсумував він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua