• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У "Голосі" знайшли застосування Вакарчуку

Реклама на dsnews.ua
Колишній лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук, який оголосив про складання депутатських повноважень, буде задіяний політичною силою на виборах у місцеві органи влади, що мають пройти в жовтні

Про це заявила нардеп від "Голосу" Інна Совсун, передає "ДС" з посиланням на "Громадське".

"Ми говорили, що ми не будуємо лідерську партію. Святослав говорив, що він йде, щоб завести людей у парламент. Він завів нових людей. І це власне його головне досягнення. Він залишається в партії. Він буде залишатися працювати на місцевих виборах, він не здає партійний квиток", - сказала вона.

Також Совсун підтвердила, що для Вакарчука робота в Раді "не є тим, що його все життя цікавило".

"Ми розуміємо, що наявність сильного лідера робить його мішенню. Це постійні інформаційні кампанії Портнова і всіх інших, і це часто створює проблеми на рівному місці, де їх могло не бути", - додала вона.

Незадоволені в "Голосі" і рейтингом партії.

"Зі Славою в парламенті або без, ми розуміємо, що наші рейтинги на сьогодні не є оптимальними і нам потрібно працювати над підвищенням і переконувати громадян, що ми хочемо працювати на їх інтереси. Наші рейтинги сьогодні нас не задовольняють", - підсумувала депутат.

Як повідомляла "ДС", 11 червня Вакарчук заявив, що зареєстрував заяву про складення повноважень народного депутата України.

У партії "Голос" заявили, що вони є першою в історії України політичною силою, лідер якої "не тримається за кермо".

    Реклама на dsnews.ua