• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

У Греції винесли вирок українським морякам за перевезення нелегальних мігрантів

Реклама на dsnews.ua
Суд грецького міста Каламата виніс обвинувальні вироки стосовно шести громадян України за незаконне перевезення мігрантів з країн Близького Сходу

Як пише Слідство.Інфо, двоє українських моряків були засуджені до 18 місяців тюремного ув'язнення, ще четверо отримали максимальні терміни в грецькій в'язниці - 25 і більше років. Українські моряки працювали на трьох різних яхтах, повідомляє "ДС".

Дружина одного із в'язнів Олена Ульянова повідомила, що її чоловіка Сергія Ульянова і іншого українця-члена екіпажу яхти затримали 17 грудня 2017 року. За її словами, українці знайшли легальну роботу на прогулянковій яхті в Туреччині за оголошенням в інтернеті, проте роботодавці змусили їх перевозити мігрантів з Іраку в Італію.

Ульянова повідомила, що її чоловіка засудили до 18 місяців за ґратами, оскільки він сам викликав поліцію, коли моряків примушували перевозити нелегальних мігрантів. Ще четверо громадян України засуджено до 25 і більше років ув'язнення.

Нагадаємо, в Греції та Італії заарештовано близько 250 українських моряків, більшість з них звинувачують у перевезення нелегальних мігрантів.

    Реклама на dsnews.ua