• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Харкові відкрився перший центр "Дія.Бізнес" для підтримки підприємців

Реклама на dsnews.ua

Національний проєкт з розвитку підприємництва "Дія.Бізнес" офіційно відкрив свій перший Центр підтримки підприємців спільно з консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу в Харкові

Про це йдеться в повідомленні пресслужби президента Володимира Зеленського, передає "ДС".

"Малий і середній бізнес сьогодні страждає найбільше, адже не може працювати і не має великої фінансової "подушки". А саме бізнес - це робочі місця і податки", - підкреслив глава держави.

Під час відкриття Центру підтримки підприємців "Дія.Бізнес" віцепрем'єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив: "Наша мрія, щоб такі центри підтримки підприємців були по всій країні. Ми будемо робити все, щоб підприємництво стало національною ідеєю".

За його словами, до кінця 2020 р. Мінцифри планує відкрити в різних куточках України ще два таких центри.

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер запросив бізнесменів у Центр підтримки підприємців.

Починаючи з 2 липня, кожен підприємець зможе отримати в центрі професійні консультації з пошуку та валідації бізнес-ідеї, створення бізнес-плану, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, доступу до фінансів, HR, маркетингу, продажів, юридичної підтримки, фандрейзингу тощо.

Також підприємці зможуть навчатися за системними освітніми програмами і відвідувати воркшопи, майстер-класи, використовувати поп-ап-локацію для тестування власного продукту.

Центр підтримки підприємців у Харкові розташований за адресою: вул. Сумська, 65.

Як повідомляла "ДС", у лютому президент Володимир Зеленський представив мобільний додаток "Дія", який покликаний забезпечити надання держпослуг онлайн. Зокрема, у додатку доступні електронні внутрішні і закордонні паспорти, водійські документи, поліс автоцивілки, рідер QR-кодів та інше

    Реклама на dsnews.ua