• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Харкові відкрився перший центр "Дія.Бізнес" для підтримки підприємців

Реклама на dsnews.ua
Національний проект з розвитку підприємництва "Дія.Бізнес" офіційно відкрив свій перший Центр підтримки підприємців спільно з консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу в Харкові

Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента Володимира Зеленського, передає "ДС".

"Малий і середній бізнес сьогодні страждає найбільше, адже не може працювати і не має великої фінансової "подушки". А саме бізнес - це робочі місця і податки", - підкреслив глава держави.

Під час відкриття Центру підтримки підприємців "Дія.Бізнес" віце-прем'єр - міністр цифровий трансформації Михайло Федоров заявив: "Наша мрія - щоб такі центри підтримки підприємців по всій країні. Ми будемо робити все, щоб підприємництво стало національною ідеєю".

За його словами, до кінця 2020 року Минцифры планує відкрити в різних куточках України ще два таких центри.

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер запросив бізнесменів в Центр підтримки підприємців.

Починаючи з 2 липня, кожен підприємець зможе отримати в Центрі професійні консультації з пошуку та валідації бізнес-ідеї, створення бізнес-плану, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, доступу до фінансів, HR, маркетингу, продажів, юридичної підтримки, фандрейзингу тощо.

Також підприємці зможуть навчатися за системним освітнім програмам і відвідувати воркшопи, майстер-класи, використовувати поп-ап-локацію для тестування власного продукту.

Центр підтримки підприємців в Харкові розташований за адресою: вул. Сумська, 65.

Як повідомляла "ДС", в лютому президент Володимир Зеленський представив мобільний додаток "Дія", покликане забезпечити надання держпослуг онлайн. Зокрема, у додатку доступні електронні внутрішні і закордонні паспорти, водійські документи, поліс автоцивілки, рідер QR-кодів і ін

    Реклама на dsnews.ua