• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Харкові проходить акція проти призначення екс-дружини колишнього "регіонала"

Реклама на dsnews.ua
У Харкові проходить акція протесту проти призначення на посаду першого заступника голови Харківської ОДА Валерія Мураевой - колишньої дружини екс-регіонала Євгена Мураєва

Відповідні фото опублікував Укрінформ, передає "ДС".

Напроти площі Свободи в центрі міста зібралися кілька десятків активістів патріотичних організацій з прапорами України, "Фрайкор", "Національного корпусу", "Правого сектора", ВО "Свобода" та ветеранів АТО. Вони тримали в руках плакати з написами: "Мураеву за поребрик", "Немає проросійському реваншу", "Немає ватникам у владі!".

"Валерія Мураєва - нібито колишня дружина відомого екс-регіонала Євгена Мураєва - була учасницею всіх його ініціатив і проектів, виступала з критикою української влади, називала Революцію гідності державним переворотом, а російську війну на Донбасі - громадянською війною.

Незважаючи на це, її хочуть призначити першим заступником чинного голови Харківської ОДА Олексія Кучера, і, як нам стало відомо, питання вже схвалений на рівні центральної влади і передана в Кабмін для прийняття остаточного рішення.

Але ми проти і не дозволимо здійснити проросійський реванш у прикордонній зоні країни - призначити на державну посаду людини, яка є проросійськи налаштованим ", - зазначив у спілкуванні з журналістами один з організаторів акції, лідер об'єднання "Фрайкор" Георгій Тарасенко.

За його словами, представники патріотичних організацій готові провести акції проти призначення Мураевой і в Києві.

Акція пройшла під гучне скандування "Слава Україні - героям слава!", "Слава нації - смерть ворогам!" та "Україна понад усе!".

З будівлі ХОДА до учасників акції ніхто не вийшов. Посилені патрулі поліції стежили за порядком. Інцидентів не було.

    Реклама на dsnews.ua