• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

У Кабміні хочуть роздати статус учасників бойових дій і пільги священикам

Реклама на dsnews.ua

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна вважає, що військові капелани, які перебували на Донбасі, мають право отримати статус учасника бойових дій, відповідні гарантії і соціальний захист

Таку думку Лапутіна висловила 21 січня, під час зустрічі з головою Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України Високопреосвященним Іоанном, Митрополитом Черкаським і Чигиринським і заступником голови СУВД по роботі з ветеранами, волонтерами АТО/ООС і їх сім'ями, інформує "ДС" з посиланням на прес-службу Міністерства у справах ветеранів.

"Військові капелани одні з перших підтримали українських захисників на війні. Щодня вони зміцнювали їх моральний дух, підтримували віру. Держава, суспільство, капелани — партнери у зміцненні національної єдності і захисту України", — зазначила міністр.

Також Лапутіна обговорила подальшу співпрацю Мінветеранов і Православної Церкви України. Досягнуто домовленості про залучення представника ПЦУ до Оперативного штабу Мінветеранов з питань координації надання допомоги під час пандемії короновірусні інфекції.

    Реклама на dsnews.ua