• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Кабміні заперечують "конституційний" ультиматум Кремля

Реклама на dsnews.ua
Росія не висувала ніяких ультиматумів Україні щодо внесення змін до Конституції під час переговорів у Берліні

Про це заявив віце-прем'єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, повідомляє "ДС" з посиланням на "Громадське радіо".

"Це надумана історія і слово ультиматум не може бути застосоване до переговорів, які відбувалися", - сказав Рєзніков.

Мова йде про нібито вимоги російської сторони представити план внесення змін до Конституції України, про що повідомляли медіа останнім часом.

"Завданням для Мінської тристороннього контактної групи є обговорення правових аспектів Мінських угод, у тому числі закону "Про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей", що скорочено ми називаємо особливим статусом. І такий закон парламент України минулої каденції прийняв, його дію продовжено до 31 грудня поточного року вже парламентом цієї каденції. Це і є елемент Мінських угод. Раніше з російської сторони звучало, що особливий статус повинен бути включений в Конституцію України. Але ніякого особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей і будь-яких інших районів також в Конституції України бути не може", - підкреслив Резніков.

Як повідомляла "ДС", раніше Олексій Рєзніков заявив, що Росія готова піти на поступки з кількох питань в переговорах по Донбасу.

    Реклама на dsnews.ua