• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

У Кабміні заперечують "конституційний" ультиматум Кремля

Реклама на dsnews.ua

Росія не висувала ніяких ультиматумів Україні щодо внесення змін до Конституції під час переговорів у Берліні

Про це заявив віцепрем'єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, повідомляє "ДС" з посиланням на "Громадське радіо".

"Це надумана історія і слово "ультиматум" не може бути застосоване до переговорів, які відбувалися", - сказав Резніков.

Мова йде про нібито вимоги російської сторони представити план внесення змін до Конституції України, про що повідомляли медіа останнім часом.

"Завданням для Мінської тристороннього контактної групи є обговорення правових аспектів Мінських угод, у тому числі Закону "Про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей", що скорочено ми називаємо особливим статусом. І такий закон парламент України минулої каденції прийняв, його дію продовжено до 31 грудня поточного року вже парламентом цієї каденції. Це і є елемент Мінських угод. Раніше з російської сторони звучало, що особливий статус повинен бути включений у Конституцію України. Але ніякого особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей і будь-яких інших районів також в Конституції України бути не може", - підкреслив Резніков.

Як повідомляла "ДС", раніше Олексій Резніков заявив, що Росія готова піти на поступки з кількох питань у переговорах по Донбасу.

    Реклама на dsnews.ua