• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Кабміні похизувалися десятками сторінок нової програми

Реклама на dsnews.ua
Кабінет міністрів продовжує працювати над Програмою дій уряду і вже готове кілька десятків сторінок

Про це заявив міністр Кабінету міністрів Олег Нємчинов в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Ми вже неодноразово пояснювали, що перша редакція програми дій уряду вносилася буквально з колін в умовах розвитку коронавирусной інфекції. І звичайно вона більше про напрямки реалізації. Ми неодноразово пояснювали, що збиралися розгорнути в плані реалізації додатковим документом, у якому кожне з міністерств або органів центральної влади, що реалізують той або інший напрям, повинні це реалізовувати", - сказав він.

Немчинов розповів, на якій стадії зараз знаходиться програма.

"Зараз у документі є кілька десятків сторінок. Він структурований по кожному міністерству. Фактично ми об'єднали частина, яка дає деякі певні дороговкази, а також у тому числі враховує те, що було в програмі президента Зеленського, політичної партії "Слуга народу", в указах президента Зеленського, які видавалися протягом його діяльності, в яких були вказівки уряду, а також ті пропозиції, які надходили в Кабмін в рамках обговорення першої редакції програми. Ми дуже багато пропозицій врахували. Кожен міністр по своєму напрямку аргументовано подав пропозиції в комітети Ради - ті , які ми (уряд - ред.) не можемо врахувати", - сказав він.

Як повідомлялося, на засіданні 4 червня Верховна Рада відмовилася затвердити програму діяльності Кабінету міністрів.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що поширення коронавіруса по всій Україні змусило розділити програму уряду на дві частини і "звузити горизонт планування".

11 червня, присвяченій ста дням діяльності Кабміну Шмигаль повідомив про те, що уряд доопрацювало програму своєї діяльності і назвав документ "Програма 2.0".

Нова Програма дій уряду була затверджена на засіданні Кабміну 12 червня.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що парламент 18 червня розгляне оновлений варіант Програми дій уряду.

    Реклама на dsnews.ua