• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Кабміні розповіли, чого НАТО чекає від України

Реклама на dsnews.ua
Для поглиблення співробітництва між Україною і НАТО Верховна Рада повинна прийняти п'ять основоположних законів

Про це заявила віце-прем'єр з питань євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина в інтерв'ю "Європейської правді", передає "ДС".

"Є п'ять основних законів. Це закон про парламентському контролі безпеки і оборони, проект якого зареєстрований у парламенті під №1204, зміни в законодавство про СБУ (№3196), закон про розвідку (№2412-д), про оборонні закупівлі (№2398-д) і закон про державну таємницю, який ще в роботі", - сказала вона.

За словами віце-прем'єра, законопроект про державну таємницю "стосується трансформації навіть не інститутів, а мислення".

"Справа в тому, що більшість документів, що стосуються державної таємниці, успадковані з радянських часів. І я як віце-прем'єр і до цього державний службовець з великим захопленням спостерігаю за виконанням інструкцій кінця радянської епохи", - констатувала Стефанишина.

Вона додала, що без євроатлантичної мобілізації ці зміни могли б ще довго дискутуватися.

Віце-прем'єр з питань євроінтеграції Ольга Стефанишина заявила, що статус партнера НАТО з розширеними можливостями свідчить про наближення України до стандартів Північноатлантичного альянсу, а також нові можливості для проведення військових навчань з країнами НАТО.

    Реклама на dsnews.ua