• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Кабміні розповіли, коли представлять концепцію економічного розвитку Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Міністерство реінтеграції планує восени завершити розробку концепції економічного розвитку Донбасу, в якій основна увага буде приділена підконтрольним уряду України частинам Донецької та Луганської областей

Про це заявив віцепрем'єр-міністр — міністр з питань реінтеграції Олексій Резніков, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу міністерства.

За його словами, метою концепції є створення інвестиційного клімату та впровадження нової економічної моделі на Донбасі.

"Ми повинні зосередитися на створенні нової економіки. Оновлений Донбас може стати центром нових підходів в виробничих відносинах. Є всі підстави вважати, що можна залучити великі інвестиції в східну Україну. Зрештою, інвестори працюють в гарячих точках по всьому світу", — зазначив Резніков.

Віцепрем'єр додав, що зараз уряд розглядає можливість поширення правил міжнародного комерційного арбітражу на регіон.

"Крім того, держава повинна взяти на себе хоча б частину політичних і військових ризиків, які важко передбачити інвесторам. Щоб зробити цей підхід стійким, необхідно створити постійну й ефективну систему управління, включаючи всі необхідні інститути, такі як цільовий фонд і інвестиційне агентство", — додав Резніков.

Нагадаємо, з початку доби 19 серпня в зоні операції Об'єднаних сил не зафіксовано порушень режиму припинення вогню з боку проросійських бойовиків.

    Реклама на dsnews.ua