• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

У Кабміні розповіли, скільки грошей потрібно на інфраструктуру

Реклама на dsnews.ua
На модернізацію інфраструктури необхідно виділити $35 млрд, для чого необхідно залучення приватних інвесторів

Про це повідомив у своєму Facebook перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку Степан Кубів, передає "ДС".

За його словами, представлений законопроект "Про концесії" необхідний як громадянам, так і інвесторам.

"Інвестори - тому, що створюються прозорі правила взаємодії між державними і приватними інтересами на основі взаємовигідного партнерства. Тобто стане більше можливостей для інвестицій в будівництво доріг, аеропортів та портів, проектів у сфері охорони здоров'я, освіти, житлово-комунального господарства і навіть спортивних об'єктів", - зазначив він.

Кубів додав, що на модернізацію інфраструктури необхідно дуже багато коштів, які неможливо відокремити без залучення приватних інвесторів.

"Найбільш підходящою сьогодні є реалізація масштабних інфраструктурних проектів, так як для її модернізації треба більше $35 млрд. Неможливо залучити ці кошти без приватного капіталу. Тому завдяки новим можливостям державного-приватного партнерства громадяни отримають кращі дороги, оновлені аеропорти, а Україна краще реалізує свій транзитний потенціал з використанням вдалого географічного розташування", - додав він.

Як повідомляла "ДС", проїзд першої української платній дорозі, яка з'єднає Київ, Білу Церкву, буде коштувати близько дев'яти євроцентів ( 2,74 грн. - ред.) за кілометр.

    Реклама на dsnews.ua