• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Кабміні сказали, скільки добровольців зможуть отримати статус УБС за новим законом

Реклама на dsnews.ua
Статус учасника бойових дій АТО отримають 3 тис. бійців добровольчих формувань "Український Добровольчий корпус", "Українська добровольча армія" та батальйону "ОУН"

Про це сьогодні на брифінгу повідомила міністр у справах ветеранів Оксана Коляда і координатор Служби соціального захисту добровольців Анастасія Римар, передає "ДС" з посиланням на LB.ua.

"Прийняття законопроекту 2045-1 дозволить більш 3 тис. ветеранів-добровольцям отримати в майбутньому всі соціальні гарантії, які є в Україні для ветеранів", - зазначила міністр.

За словами Римар, норми закону поширюються на формування, що не увійшли в офіційні структури, яких на сьогодні 3: "Український Добровольчий корпус", "Українська добровольча армія" і батальйон "ОУН".

Для отримання статусу учасника бойових дій добровольцеві необхідно буде подати 3 свідоцтва від бійців, які вже мають такий статус, чи інвалідів війни.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла у другому читанні законопроект №2045-1 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України про надання статусу та соціальних гарантій окремим особам із числа учасників антитерористичної операції".

    Реклама на dsnews.ua