• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У КМДА вирішили з нагоди "незвичайного року" зробити головну ялинку країни несправжньою

Реклама на dsnews.ua

Головна новорічна ялинка країни, яку встановлюють на Софійській площі в Києві, буде штучною

Про це заявила директор департаменту культури Київської міської державної адміністрації Діана Попова, інформує "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Цього року у нас абсолютно інший формат до ялинки. Ялинка в цьому році буде штучною, тому що дійсно цей рік незвичайний, і ми прислухаємося до всієї вашої критики. Подивимося, скільки її буде в цьому році, тому що ми зробили абсолютно незвичну для нас ялинку, оформили її незвично, але сподіваємося, що це принесе нам щастя і казку в наступному році", — сказала Попова.

Засновник проєкту Folk Ukraine, організатор новорічних і різдвяних святкувань на Софійській і Контрактовій площах Ігор Добруцький зазначив, що локації, на яких в цьому році будуть проходити святкування Нового Року і Різдва в столиці, будуть оформлені в трьох різних тематиках.

"Перша наша локація — це Софія, ялинка 31 метр і тематика "Чарівний ліс", — повідомив Добруцький.

За його словами, також вперше буде встановлена "головна ялинка міста Києва". Ялинка заввишки 20 метрів буде розташована під Аркою дружби народів. Назва тематики в цій локації — "Кришталевий палац". Все оформлення самої ялинки, пішохідного моста, всіх доріжок, які ведуть до Арки дружби народів, буде в кришталевому стилі, вона буде в "холодних" кольорах.

Третя ялинка висотою 18 метрів буде встановлена на Контрактовій площі і оформлена в тематиці Петриківського розпису.

"Ви побачите все розпису тарілок, які робили найкращі майстри з Дніпра. Ми їх отримали, і вони будуть на ялинці. Вона також буде оформлена яблуками, горіхами. Така буде традиційна українська ялинка", — підкреслив Добруцький.

Він вказав, що засвічування головної ялинки країни відбудеться 19 грудня о 19.00.

"Через те, що у нас ялинка тематична, міський голова буде засвічувати спочатку різдвяну зірку о 19:00, а вже тільки після неї буде засвічування головної ялинки. І все ялинки, які по місту будуть засвічуватись, це однозначно о 19.00", — вказав Добруцький.

Водночас директор департаменту культури КМДА додала, що всі десять районів Києва готуються засвічувати ялинки в парках або біля районних адміністрацій.

Як повідомляла «ДС», 30 листопада на Софійській площі в Києві змонтували каркас головної ялинки країни.

    Реклама на dsnews.ua