• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Києві використовували залишки вакцини, щоб захистити від Covid-19 священиків

У Києві зробили щеплення проти COVID-19 відомим релігійним діячам, в тому числі главі Української греко-католицької церкви, а також представникам Православної церкви України та іудаїзму

Реклама на dsnews.ua

Щеплення робили в Мистецькому арсеналі залишковими дозами вакцини Covishield, повідомляє "ДС" з посиланням на Укрінформ.

Зокрема, щеплення вакцини отримали голова Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук), Архімандрит Михайлівського Золотоверхого монастиря Лаврентій (Живчик) (Православна Церква України), представник Федерації єврейських громад Леонід Барац, представник Іудейської громади руху Хабад Любавич в Україні Борис Стругацький, керівник Відділу з питань релігій Секретаріату Кабінету Міністрів Андрій Юраш.

"Ми сьогодні як релігійні діячі вакцинувалися залишковою дозою вакцини. Медики сьогодні заслуговують молитви, уваги і вдячності всього українського народу. І тому, коли хтось вирішує вакцинуватися чи ні — слухайте ваших лікарів", — зазначив Блаженніший Святослав.

За його словами, "церква хоче бути безпечним простором для життя і здоровʼя вірян".

Архімандрит Михайлівського Золотоверхого монастиря Лаврентій вказав на те, що церква не заперечує вакцинацію.

"Церква не заперечує, а приймає вакцинацію, як один із способів, щоб подолати, або принаймні обмежити поширення цієї страшної хвороби", – сказав він, додавши, що вакцинація теж може стати частиною Божого промислу.

"Господь послав нам вакцинацію. Господь послав нам ліки від хвороби. Обов’язково потрібно скористатися цим і бути здоровим", — зазначив своєю чергою головний Рабин міста Києва Маркович.

Крім релігійних діячів щеплення робили і медикам.

Нагадаємо, відповідно до соцопитувань більше половини (51,5%) українців не мають наміру робити щеплення від коронавируса. Основна причина відмови — недовіра до вакцин, які застосовуються в Україні.

За минулу добу, 15 березня, щеплення проти коронавируса в Україні отримали 8928 осіб, це на 6910 щеплень більше, ніж напередодні. Станом на ранок 16 березня вакциновано вже 62 083 українця.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua