• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Києві проведуть навчання з вибухами і стріляниною. Влада просить жителів столиці не панікувати

У Києві з 7 по 13 серпня планують провести навчальні збори військовозобов'язаних і резервістів територіальної оборони Києва, які будуть відпрацьовувати практичні дії по обороні столиці

Реклама на dsnews.ua

Збори проводяться за рішенням Головнокомандувача Збройних сил України, інформує "ДС" з посиланням на пресслужбу Шевченківської райдержадміністрації в Києві.

Під час навчань з 10 по 12 серпня будуть використовуватися холості патрони і навчальні вибухові пристрої. У звʼязку з цим в адміністрації просять киян не лякатися гучних звуків. Полігони в цей час будуть в оточенні правоохоронцями.

Планом проведення навчань передбачено виконання практичних дій в наступних місцях:

навчальне місце № 1 — виконання бойових завдань з оборони міста Києва (вул. Велика окружна навпроти ЖК "Міністерський");

навчальне місце № 2 — підтримання правопорядку і безпеки в місті Києві в місцях скупчення населення (пр-т Повітрофлотський, 41, біля будівлі Соломʼянської РДА)

навчальне місце № 3 — охорона критично важливих обʼєктів і комунікацій міста Києва (вул. Промислова, 4, ТЕЦ-5);

навчальне місце № 4 — охорона і забезпечення надійного функціонування органів державної влади (пр-т Повітрофлотський, 41, будівля Соломʼянської РДА)

навчальне місце № 5 — розгортання штабу району територіальної оборони Голосіївської РДА та основного командного пункту окремої бригади територіальної оборони міста Києва (малий зал Голосіївської РДА)

навчальне місце № 6 — розгортання штабу району територіальної оборони Соломʼянської РДА та командно-спостережного пункту окремого батальйону територіальної оборони міста Києва (спортивний зал Соломʼянської РДА).

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua