• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Конгресі США презентували законопроєкт, що стосується України

У Палаті представників Конгресу США представили двопартійний законопроєкт "Про безпеку трансатлантичних комунікацій", який серед іншого передбачає партнерство з Україною

Новий законопроєкт передбачає партнерство у сфері комунікацій
Новий законопроєкт передбачає партнерство у сфері комунікацій
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні посольства України у США, передає "ДС".

"Законопроєкт "Про безпеку трансатлантичних комунікацій" (Transatlantic Telecommunications Security Act) передбачає створення коаліції демократичних союзників і партнерів США серед країн Центральної і Східної Європи для протидії глобальним викликам, зокрема, зі сторони Росії та Китаю у сфері телекомунікацій", — кажуть у посольстві.

Законопроєкт також передбачає допомогу таким країнам як Україна, Молдова, Грузія та країнам Західних Балкан у відновленні та посиленні телекомунікаційної інфраструктури та мереж транскордонних комунікацій.

Законопроєкт був представлений на розгляд співголовою Конгресового українського кокусу Марсі Каптур і членом комітету із закордонних справ Палати представників Конгресу Адамом Кінзінгером, співавторами є 22 конгресмени.

Як писала "ДС", послу України у США Оксані Маркаровій доручено звернутись до Білого дому для обговорення варіантів отримання вакцин від коронавірусної інфекції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua