• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Кремлі "послали" Кравчука разом з його планом по виборам в ОРДЛО 31 березня

Реклама на dsnews.ua

Прессекретар російського лідера Дмитро Пєсков вважає, що пропозиція, озвучена головою української делегації в ТКГ Леонідом Кравчуком про проведення 31 березня 2021 року виборів на окупованому Росією Донбасі за умови демілітаризації регіону і передачі контролю за кордоном України, нібито розходиться з мінських домовленостей

Про це Пєсков заявив сьогодні на брифінгу, інформує "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Наскільки я розумію, там мова йде про зовсім інший субстанції, яка не збігається зі змістом і послідовності зафіксованих в мінських домовленостях. Те, що ви згадали, говорить про певні розбіжності з мінським комплексом заходів", — заявив Пєсков.

Представник Кремля також сказав, що нібито не володіє інформацією, чи був запропонований Києвом план дій по досягненню миру на сході України переданий Москві.

"Я, на жаль, не володію інформацією, чи був цей план якось переданий російській стороні. Я цього просто не знаю", — оголосив він.

Пєсков додав при цьому, що зустріч "нормандської четвірки" заради самої зустрічі "безглузда", а результатом, на його думку, має стати як мінімум підведення підсумків виконання "Мінська-2".

Як повідомляла "ДС", українська сторона підготувала для Тристоронньої контактної групи "План спільних кроків", який містить пропозицію про повне припинення конфлікту і демілітаризації окремих районів Донецької та Луганської областей, щоб створити умови для проведення там місцевих виборів.

Голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук повідомив, що згідно з планом не пізніше 31 березня 2021 на території ОРДЛО повинні відбутися місцеві вибори відповідно до Конституції та законів України, і з дотриманням стандартів ОБСЄ — Копенгагенського документа 1990 року.

Кравчук також зазначив, що українська сторона дуже б хотіла, щоб наступна зустріч лідерів держав "нормандського формату" відбулася до кінця 2020 року.

    Реклама на dsnews.ua