• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Кремлі вважають, що Україна має право вийти з мінських угод

На сьогодні Україні ніхто не заважає вийти з мінських угод, а денонсування будь-якого договору є загальноприйнятою світовою практикою

Дмитро Козак
Дмитро Козак
Реклама на dsnews.ua

Про це на пресконференції заявив заступник голови Адміністрації президента Росії і парламентер на рівні політичних радників Дмитро Козак, передає "ДС".

"Обговорення цього питання (про мінські угоди, — "ДС") закінчилося. Є база для подальшого обговорення, подальшого руху вперед. Не влаштовує щось у мінських угодах? Неодноразово пропонувалося … вони (українська сторона, — "ДС") дуже люблять вправлятися в юриспруденції, доходить до юридичного кретинізму", — зазначив Козак.

На його думку, будь-яке міжнародне право виповнюється суверенними державами добровільно.

"Будь-яка держава має повне право вийти, денонсувати договір — це загальноприйнята практика. Ніхто не заважає. Заявіть, скажіть про те, що в такій-то частині… денонсуйте. Ні, і цього теж зробити не можуть… прихильні мінським угодам, а як тільки доходить до виконання, нічого не виконується", — підкреслив Козак.

Він також додав, що якщо Україна продовжить політику в такому ключі, то "домовитися буде неможливо ні про що".

"Просто ні про що. Швидше, у колег немає зацікавленості врегулювати конфлікт. Можна періодично повертатися до фундаментальних причин", — зазначив заступник голови адміністрації президента Росії.

Як повідомляла "ДС", заступник голови Адміністрації президента Росії Дмитро Козак заявив, що збройний конфлікт на Донбасі можна врегулювати за рік, але тільки за умови дотримання всіх раніше досягнутих домовленостей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua