• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Кремлі видали чергову дурість про "великороські землі в Україні"

Помічник Володимира Путіна, ексміністр культури Росії Володимир Мединський заявив, що російські сенатори повинні задуматися, "як так вийшло, що великороські землі опинилися на території України, Казахстану і навіть Білорусі"

Володимир Мединський
Володимир Мединський
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав, виступаючи перед Радою федерації, передає "ДС" з посиланням на "Коммерсант".

Зустріч російських сенаторів із представниками міністерств відбулася в Раді федерації РФ наприкінці березня. На ній обговорювалася російська історія і те, як вона "повинна стати головною зброєю в "ментальної війні" із Заходом". В ході свого виступу перед сенаторами Мединський заявив, що "фальсифікація історії — це не мета, а засіб", яким, на його думку, користуються західні сили, котрі "промивають мізки росіянам".

Помічник Путіна закликав сенаторів подумати, "як так вийшло, що великороські землі опинилися на території України, Казахстану і навіть Білорусі".

На цю заяву Мединського сьогодні відреагували в Кремлі. Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що репліка Мединського не має стосунку до планів Адміністрації президента РФ.

"Ні, на порядку денному немає такого питання. Швидше, це такі наукові вишукування, це не має відношення до порядку денного адміністрації президента", — сказав Пєсков.

Нагадаємо, в 2013 році Володимир Мединський, перебуваючи на посаді голови Мінкульту РФ, сказав, що у росіян є одна зайва хромосома.

"Я вважаю, що після всіх катастроф, які обрушилися на Росію в двадцятому столітті, починаючи з першої світової та закінчуючи перебудовою, той факт, що Росія ще збереглася і розвивається, свідчить, що у нашого народу є одна зайва хромосома", — сказав він .

Як відомо, синдром Дауна — одна з форм геномної патології, за якої найчастіше каріотип представлено 47 хромосомами замість нормальних 46.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua