• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Кремлі висловили готовність до виходу України з "Мінська"

Реклама на dsnews.ua

Росія готова до того, що Україна може вийти з мінських угод

Про це прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив в ефірі пропагандистського телеканалу "Росія 1", передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

На питання, чи готова Росія до виходу України з Мінських угод, Пєсков відповів: "В даному випадку насильно милим не будеш". Але подібний крок України "очевидно не сподобається ані Берліну, ані Парижу, ані Москві".

"Якщо таке станеться, ми втратимо будь-яку базу, на основі якої вибудовуємо переговорний процес, і створити нову базу у вигляді нового документа буде надзвичайно складно", — сказав прес-секретар Володимира Путіна.

Раніше заступник глави адміністрації президента РФ Дмитро Козак заявив, що Україна має офіційно підтвердити наміри переглянути Мінські угоди. В іншому випадку Росія буде розглядати це як відмова України від усіх домовленостей і від переговорів з Донбасу.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Рєзніков заявив, що Україна продовжує активно працювати в рамках Тристоронньої контактної групи (ТКГ), але наполягає на необхідності перегляду Мінських угод.

За його словами, "ТКГ — це технічний та логістичний центр, завдання якого контактувати з питань, які виникають, але всі рішення повинні і можуть прийматися тільки лідерами Нормандського формату".

    Реклама на dsnews.ua