• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У "Лікхім" заявили, що домовилися про китайську вакцину проти СOVID-19 ще в лютому минулого року

Реклама на dsnews.ua

Група фармацевтичних компаній «Лікхім», яка пов'язана з колишнім міністром охорони здоров'я Раїсою Богатирьовою, домовилася про організацію виробництва вакцин від грипу та коронавирусної інфекції виробництва китайської компанії Sinovac Biotech ще в лютому 2020 року

Про це на пресконференції заявив голова Наглядової ради групи фармацевтичних компаній "Лікхім" Валерій Печаєв, передає "ДС".

"Не буду говорити, скільки партнерів у нас було (для виробництва вакцини від коронавірусу — "ДС") — були компанії американські, з Великої Британії, кубинці. Ми обрали компанію Sinovac, тому що вона представила в лютому-місяці — лютому! Ми шукали пул — вони нам представили. і, в принципі, ми домовилися про організацію виробництва вакцин: вакцини проти грипу та вакцини проти коронавірусу. Тому що зрозуміло було в лютому, що на світ насувається така біда", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", українська фармакологічна компанія "Лікхім" планує в 2022 році почати виробництво вакцини від коронавирісу китайської компанії Sinovac.

Також стало відомо, що «Лікхім», поставить в Україну 5 млн доз вакцини від коронавірусної інфекції виробництва Sinovac Biotech.

    Реклама на dsnews.ua