• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

Малюк розповів про унікальні спецоперації СБУ і пообіцяв ще більше "бавовни"

Очільник СБУ Василь Малюк обіцяє, що "бавовна" на Росії палала й буде палати в майбутньому. Такі сюрпризи ворогу влаштовує і українська спецслужба, проводячи свої спецоперації на передовій і в тилу ворога

ssu.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це Малюк розповів в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу "1+1". Він привідкрив завісу над деякими з цих спецоперацій. "Бавовна палала і буде палати, повірте мені!" – пообіцяв Василь Малюк.

Зокрема, коментуючи інцидент на Кримському мосту, він пояснив, що міжнародне право і воєнні традиції дозволяють перерізати логістику ворога.

Малюк розповів також, як особисто "розробляв" зрадника Кулініча, щоб затримати його на гарячому. "Я займався цим питанням лише з одним співробітником. Я це називаю інтелектуальною контррозвідкою. На це іноді йдуть роки. В ситуації з Кулінічем це було більше року", – повідомив Малюк.

Тож очищення СБУ від кротів досі вважає своїм першочерговим завданням.

Однак деякі топові зрадники працюють на фсб навіть у рфРФ, збираючи інформацію з України. "В Москві присутній офіс Сівковича-Клюєва. Це свого роду кротоферма. В тому офісі пропрацьовуються різні питання, але його основна задача – збір інформації по Україні. В тому числі в офісі присутні кадрові співробітники 5 служби ФСБ РФ", – зазначив Василь Малюк.

Вичищати зрадників і російських агентів СБУ доводиться і з церкви. Одному з таких священників-коригувальників вогню суд дав 12 років, а потім його обміняли на наших полонених.

А от прогнози щодо Путіна у Малюка однозначні, адже спецслужба зібрала цілий масив доказів для міжнародних судів. "Загрався, закрався, зазнався. Це бункерний дід. Він реально живе в своєму хворобливому світі, і його спіткає 2 варіанти: або лава підсудних в Гаазі, або безславна смерть десь там в бункері на Алтаї", – зазначив Василь Малюк.

Повна версія інтерв'ю Малюка – bit.ly/3FKnTpk

    Реклама на dsnews.ua