• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Маріуполі СБУ провела антитерористичні навчання (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні Служби безпеки України в Донецькій і Луганській областях провела дводенні антитерористичні навчання в морській акваторії Маріуполя

Про це йдеться в повідомленні пресслужби відомства, передає "ДС".

Як повідомляється, тренування проходили на декількох стратегічних об'єктах міста. Участь в них також взяли представники регіональних підрозділів Збройних Сил України, Нацгвардії, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби.

Головною метою навчань стала перевірка та підвищення рівня міжвідомчої взаємодії в умовах ймовірної диверсійної і терористичної загрози.

Учасники навчань відпрацьовували алгоритм спільних дій по нейтралізації "злочинців", які за легендою планували захопити судно в Маріупольському морському порту. Силовики провели комплекс оперативно-розшукових, контррозвідувальних та фільтраційних заходів щодо виявлення та знешкодження умовних диверсантів.

Нагадаємо, в липні штаб Антитерористичного центру при СБУ провів в Одеській і Миколаївській областях міжрегіональні антидиверсійні тактико-спеціальні навчання.

    Реклама на dsnews.ua