• USD 28.4
  • EUR 33.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У МЗС поки не переймаються через заяви "політичних фігур" щодо перегляду безвізу

Реклама на dsnews.ua

В Міністерстві закордонних справ України не бачать загрози перегляду Європейським Союзом безвізового режиму з Україною

Про це в інтерв`ю "Голосу Америки" розповіла перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова, передає "ДС".

"Наразі є чітке розуміння та домашнє завдання для України на великому євроінтеграційному треку. Це пакет реформ, над яким ми працюємо щодня, включаючи боротьбу з корупцією та діяльність незалежних антикорупційних органів. Майже всі відомства держави залучені", — каже Джапарова.

Саме тому, вважає заступниця керівника МЗС, наразі немає підстав для можливого перегляду безвізу.

"Є чітке розуміння як рухатися, а також що важливо та потрібно робити. І всі ці дії координуються на найвищому рівні", — зазначила вона.

За словами Еміне Джапарової, за останні шість років ЄС чимало інвестував як в економіку, так і в систему верховенства права в Україні. Київ, в свою чергу, завжди прислуховується до думки міжнародних партнерів. Разом з цим Україна наразі не отримувала від представників Європейського Союзу на офіційному рівні інформацію щодо перегляду безвізової політики по відношенню України.

"Певні заяви, які можуть лунати, це поки заяви політичних фігур", — додала заступниця міністра.

Як писала "ДС", раніше депутатка Європейського парламенту від Німеччини, член комітету ЄП із закордонних справ Віола фон Крамон заявила, що непрозора процедура відбору глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури може призвести до втрати безвізового режиму України з Європейським Союзом.

У свою чергу, премʼєр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що безвіз не скасують.

    Реклама на dsnews.ua