• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У МЗС привітали ухвалення Сенатом США військової допомоги Україні та санкцій проти РФ

Реклама на dsnews.ua

Міністерство закордонних справ України вітає прийняття Сенатом і Палатою представників США законопроєкту, який передбачає допомогу Україні та санкції проти російського проєкту газопроводу Nord Stream-2

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства закордонних справ, передає "ДС".

«Положення цього документа передбачають, зокрема, виділення Україні значного пакету допомоги з безпеки, в тому числі через збільшення доступних засобів для придбання летальних видів озброєння для потреб Збройних Сил України, а також посилення санкційного тиску для протидії підривній діяльності РФ», — йдеться в повідомленні.

У МЗС зазначили, що своїми рішеннями США в черговий раз підтверджують лідерство у підтримці України, її суверенітету та територіальної цілісності в міжнародно визнаних кордонах.

«Ми високо цінуємо міцну двопартійну та двопалатну підтримку України в США, готовність стратегічного партнера України продовжувати практичну допомогу нашій державі у зміцненні її обороноздатності в умовах російської агресії», — додали у зовнішньополітичному відомстві.

П'ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко привітав ухвалення Сенатом США оборонного бюджету, який передбачає військову допомогу Україні. Також він закликав українську владу забезпечити прогрес в реформуванні оборонного сектора.

    Реклама на dsnews.ua