• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У МЗС РФ переконані, що можуть висадити "десант" спостерігачів на вибори в Україні

Реклама на dsnews.ua
МЗС Росії збирається відправити спостерігачів на вибори президента України у складі короткострокової місії ОБСЄ

Про це зазначено в повідомленні прес-служби російського зовнішньополітичного відомства, інформує "ДС".

"12 лютого в МЗС Росії вступив циркулярний запит БДІПЛ ОБСЄ на відрядження короткотермінових спостерігачів до складу міжнародної місії з моніторингу президентських виборів в Україні 31 березня ц. р. Як відомо, раніше ЦВК України відхилив заявки, подані БДІПЛ, на акредитацію двох довгострокових спостерігачів від Росії у складі цієї місії. З-за цього ми були змушені скасувати їх відрядження", - повідомляють в коментарі МЗС.

Незважаючи на це, росіяни мають намір "використовувати своє право брати участь у міжнародному спостереженні за виборами в іншій державі-учасниці ОБСЄ, в даному випадку на Україні".

"Російські кандидатури до складу короткострокового компоненту місії будуть належним чином спрямовані в БДІПЛ у відповідності з отриманим запрошенням. Розраховуємо, що їм будуть надані всі необхідні умови для виконання функцій міжнародного спостереження", - повідомили в МЗС держави-агресора.

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада прийняла закон, яким заборонила громадянам Росії і особам, запропонованих російською стороною, бути офіційними спостерігачами на президентських, парламентських і місцевих виборах в Україні.

Раніше ОБСЄ висловила жаль у зв'язку з забороною діяльності спостерігачів з Росії на виборах президента України.

    Реклама на dsnews.ua