• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Мінфіні очікують нового траншу МВФ до кінця року

Реклама на dsnews.ua

Україна виконує структурні маяки в рамках програми співпраці з Міжнародним валютним фондом Stand-By, а всі заплановані на 2020 рік транші від МВФ будуть отримані до кінця 2020 року

Про це міністр фінансів Сергій Марченко сказав під час засідання парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

"Ми сподіваємося, що найближчим часом місія фонду прийме рішення про перегляд програми. І ми очікуємо до кінця року отримати заплановані транші, кредити МВФ", — сказав він, але не уточнив їх розмір і конкретні дати.

Марченко повідомив, що Мінфін знаходиться на фінальній стадії реорганізації Державних податкової та митної служб в формат єдиних юридичних осіб.

"Ми плануємо до кінця місяця затвердити нові структури. І вже дали на узгодження в міністерства і відомства новий план перетворення", — сказав він.

Міністр також розповів, що розроблений Мінфіном законопроект про одноразове декларування та податкову амністію спрямований до Офісу президента.

"Сподіваємося, що після отримання висновку місії (МВФ, — ред.) ми зможемо його зареєструвати", — повідомив він.

Як повідомляла "ДС", Європейський Союз висунув низку умов для отримання Україною другого траншу макрофінансової допомоги.

    Реклама на dsnews.ua