• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

В Міноборони оцінили готовність України запобігти військовим провокаціям РФ

Україна готова запобігти будь-яким подальшим військовим провокаціям Росії проти суверенітету і територіальної цілісності

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко, інформує "ДС".

"Україна готова запобігти будь-яким подальшим загрозам для нашої територіальної цілісності і суверенітету. Ми всі розуміємо, який бойовий потенціал має Росія і які військові сили вона вже зосередила на окупованому півострові. Але водночас ми робимо все, що можемо, шляхом військових заходів і з використанням національних ресурсів, щоб запобігти будь-який прояв подальшої агресії з південного напрямку в бік України. Ми здійснимо всі адекватні заходи для того, щоб захистити український народ і українську землю", — цитує слова Петренка Укрінформ.

Він наголосив, що Україна усвідомлює, яка концентрація російських військ в окупованому Криму і яка концентрація таких сил на території Росії, які потенційно можуть бути використані для загрози національним інтересам України і її безпеки, якщо в Кремлі буде прийнято таке політичне рішення.

Як писала "ДС", протягом 15 березня бойовики терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР", які входять до складу російських збройних формувань, 10 разів порушили режим тиші на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua