• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Мін'юсті не хочуть навіть думати про призначення нового директора НАБУ замість корупціонера Ситника

Реклама на dsnews.ua

Міністр юстиції Денис Малюська вважає, що питання призначення нового директора Національного антикорупційного бюро України поки неактуальне і з ним можна не поспішати

Таку заяву Малюська зробив в коментарі виданню РБК-Україна, інформує "ДС".

"Питання призначення нового директора НАБУ поки неактуальне і з цим можна не поспішати", — сказав Малюська.

За його словами, зараз йде робота над внесенням змін до Конституції, якими будуть доповнені відповідні повноваження глави держави. Зміни полягатимуть в тому, що президент зможе призначати директора НАБУ тільки за погодженням з Верховною Радою.

"Після внесення змін до Конституції ми (Мін'юст, -" ДС ") підключимося до розробки відповідних змін до закону про НАБУ", — сказав міністр.

Нагадаємо, Ситника в грудні 2019 року внесли до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Ситник потрапив до реєстру через незадекларованого відпочинку в Рівненській області.

Рівненський апеляційний суд наклав на Артема Ситника штраф в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн. Ситник подав апеляцію на рішення українського суду про штраф в ЄСПЛ.

У серпні 2020 року Конституційний суд визнав неконституційним указ президента України про призначення у 2015 році Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро.

    Реклама на dsnews.ua