• USD 40.4
  • EUR 44
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

В Мозамбіку відкрилося Посольство України

В понеділок, 15 квітня, в Мозамбіку розпочало роботу Посольство України в цій східноафриканській країні

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України, передає "ДС".

Посольство відукрилося в місті Мапуту — столиці Мозамбіка. В церемонії взяв участь спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки Максим Субх у рамках турне країнами Африки. 

У заході взяли участь представники уряду, бізнесу, громадськості Мозамбіку, української діаспори, члени акредитованого в Мапуту дипломатичного корпусу та журналісти.

"Республіка Мозамбік є важливим партнером України на Африканському континенті. Саме тому рішення України про відкриття Посольства в Мапуту є доказом рішучості нашої держави активізувати двосторонню співпрацю. Україна прагне відкрити нову сторінку у відносинах з Мозамбіком, яка базуватиметься на наших спільних прагненнях до миру, безпеки та процвітання", — зазначив Максим Субх.

Під час виступу на церемонії, заступник міністра юстиції з конституційних і релігійних питань Мозамбіку Філімау Суазе підкреслив, що відкриття української дипломатичної місії є важливим етапом у розвитку двосторонніх відносин, який дозволить надати нового імпульсу двосторонній співпраці у сферах, що становлять взаємний інтерес.

Субх під час зустрічі з урядовцями підкреслив, що Україна є та залишатиметься надійним гарантом продовольчої безпеки для Африканського континенту, незважаючи на агресію Росії.

Як повідомляла "ДС", 11 квітня Україна офіційно відкрила посольство в Демократичній Республіці Конго.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua