• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У МВФ схвалили проект Держбюджету-2020

Реклама на dsnews.ua
Місія МВФ в Україні позитивно охарактеризувала проект державного бюджету на 2020 рік

Про це розповів представник місії МВФ в Україні Рон ван Роден, інформує "ДС" з посиланням на сайт Верховної Ради.

Зазначено, що ван Роден провів зустріч зі спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим.

Дмитро Разумков під час зустрічі зазначив, що продовження співпраці України з місією МВФ є позитивним сигналом для іноземного бізнесу та міжнародних партнерів.

За його словами, така співпраця є запорукою вдалого та успішного майбутнього України. Разумков також подякував представників МВФ за підтримку України.

"Ми цінуємо вашу роботу, яка допоможе провести необхідні реформи, яких потребує Україна. Я сподіваюся, що ми зможемо вибудувати довгострокові, прозорі і зрозумілі для обох сторін стосунки", - сказав спікер Ради.

Він також підкреслив, що зараз в державі склалася така ситуація, коли "всі вертикалі влади працюють заради успіху та позитивних змін в країні".

"Ми відкриті для діалогу, ми відкриті для співпраці і конструктивних змін в державі, в тому числі на законодавчому рівні", - резюмував голова ВРУ.

У свою чергу, голова місії МВФ в Україні відзначив позитивні зміни в економіці країни та згуртованість команди.

"Україна змогла вийти з глибокої економічної кризи і зараз з'являються нові можливості для впровадження структурних реформ. Зараз дуже важливо зберегти досягнуту макроекономічну стабільність і незалежність НБУ", - підкреслив Рон ван Роден.

Як повідомляла "ДС", на сайті Верховної Ради був опублікований текст проекту Державного бюджету на 2020 рік.

    Реклама на dsnews.ua