• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

У призначенні Пушилина побачили готовність Кремля штовхати своїх "політиків" у Раду

Реклама на dsnews.ua
Той факт, що новим ватажком "ДНР" призначили Дениса Пушилина, а не чергового "польового командира", свідчить про те, що Москва починає реалізацію свого плану щодо просування у владу України бойовиків

Таку думку висловив у Facebook український журналіст Роман Цимбалюк, передає "ДС".

"Ви не знайдете фото Пушилина у військовій формі і зі зброєю. Саме таке обличчя Кремля будуть протягати в Україну і розповідати, що "вони не чорти" і "не все так однозначно". Владислав Юрійович (Сурков, помічник президента РФ. - ред.) втрутився і самодіяльність з "Сеньйором Помідором" (Дмитро Трапезников, тимчасовий наступник вбитого Олександра Захарченко. - ред.) припинив. Час польових командирів пройшло, починається гра в "політиків". Лондону будуть загрожувати виключно з Москви. Кремль підготовку до виборів в Україні завершив", - вважає він.

Разом з тим, Цимбалюк звернув увагу на той факт, що Росія зробила ставку на самого слабкого і не користується авторитетом у "ДНР" кандидата. На його думку, вибір припав саме на Пушилина лише з-за того, що він слухняний кремлівському режиму. Журналіст нагадав, що у свій час Захарченко ревнував московських кураторів до нього, оскільки на всіх офіційних переговорах псевдореспублики представляв саме Пушилин.

"Захарченко завжди ревнував, що його Москва підтримує і розкидає на переговори в Мінськ, думав навіть обнулити, але обнулили його", - підсумував Цимбалюк.

    Реклама на dsnews.ua