• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У нових "плівках Медведчука" спливла структура, близька до Кличка – ЗМІ

Представник ОПЗЖ Віктор Медведчук підтримує постійні контакти з експомічником Путіна Владиславом Сурковим, обговорюючи питання організації управління на окупованому Донбасі

Реклама на dsnews.ua

У новому записі, опублікованому сайтом Обозреватель, фігурує Асоціація міст, очолювана Віталієм Кличком.

Медведчук і Сурков говорять про вибори на Донбасі і особливий статус окупованих територій. У розмові неодноразово згадується так звана Рада міст — Асоціація міст України, яку очолює мер Києва Віталій Кличко.

"Для мене дуже важливий ось цей політичний вимір, там Рада міст, якась платформа", — говорить Сурков в одній з розмов.

Представник Росії неодноразово підкреслює, що питання участі Ради дуже важливе в контексті організації місцевого управління і подальшої федералізації України:

"М: Так, так а навіщо ти тоді мене звинувачуєш?

С: Для мене це важливо. Працювати ж не будемо, розумієш?

М: Послухай, ти зрозумів, чому Раду міст я прибрав, так? Тому що це відповідало з цим… А якщо ми це відкидаємо, то тоді треба шукати форму. А ця форма і буде Рада міст.

С: Все, тоді я тебе зрозумів. Добре, тоді буду чекати від тебе якогось сигналу. Так? Правильно я розумію? Мою версію запропонуй".

Нагадаємо, раніше за рішенням РНБО були введені санкції проти Віктора Медведчука і його оточення. Їх підозрюють у фінансуванні тероризму на окупованих РФ територіях Донбасу.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua